Luciana Design D3 73 x 200 cm - borovice Zobrazit větší

Luciana Design D3 73 x 200 cm - borovice

SHRDVLUD3-13

Nový produkt

Plastové shrnovací dveře Lucina Design D3 73 x 200 cm se 3 řadami skel - Ideální řešení do menších bytů a koupelen, kde není možné použít klasické dveře. 

Více informací

skladem

2 050,00 Kč s DPH

Parametry

Barva dveříborovice

Více informací

Plastové shrnovací dveře Lucina Design D3 73 x 200 cm se 3 řadami skel - Ideální řešení do menších bytů a koupelen, kde není možné použít klasické dveře. Shrnovací dveře LUCIANA jsou nabízené ve standardizovaném provedení, které je vhodné pro rozměr otvoru 73 x 202 cm. Dveře Luciana jsou dodávány v rozloženém stavu s jednoduchým návodem na montáž, při které je možné upravit také výšku dveří dle skutečného rozměru stavebního otvoru.

V případě širších stavebních otvorů je možné dveře rozšířit dokoupením přídavných lamel, které rozšíří dveře o 15,5 cm (viz. doplňkové nebo níže uvedené související zboží). Pokud budete mít zájem o dveře širší než 88,5 cm, je nutné rovněž přiobjednat horní nosný profil, který se dodává v délce 200 cm. Počet jednotlivých komponentů pro rozšíření jednokřídlých dveří ukazuje obrázek níže. U širších otvorů lze použitím 2 sad dveří proti sobě získat dvoukřídlé provedení dveří. Zde je však nutné na krajní zámkový profil jednoho křídla připevnit boční rámovou lištu, která tak bude sloužit jako centrální středový profil.

Ke dveřím Luciana můžete také dokoupit obložky zárubní MODULO, které jsou dostupné ve stejných barvách jako dveře (viz. doplňkové nebo níže uvedené související zboží).

Barvy:borovice
Provedení:proskledné - 3 řady skel
Zavírání:kolík s plastovým madlem
Doplňky:přídavná lamela, obložka Modulo, rozšiřující komplet Modulo, nosný profil,

Příslušenství

15 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: