Pioneer Glass 84 x 203 cm - buk 043

SHRDVPIOG043

Nový produkt

Pioneer Glass - buk 043 - prosklené plastové shrnovací dveře.

Více informací

skladem

1 290,00 Kč s DPH

Parametry

Barva dveříbuk

Více informací

Pioneer Glass 84 x 203 cm - Plastové shrnovací dveře se 2 řadami skel, kdy jsou prosklené 3 lamely z pěti (celkem tedy se 6 skly). Tyto shrnovací dveře jsou ideální řešení do menších bytů a koupelen, kde není možné použít klasické dveře. Tento nový model s částečným prosklením tak vhodně doplňuje nabídku prosklených shrnovacích dveří.

Dveře Pioneer Glass lze při samotné montáži výškově upravit. Dokoupením přídavných lamel je možné dveře rozšířit, a to na šířku až 140 cm. V případě šířky dveří do 110 cm stačí dokoupit jen přídavnou lamelu. U šířky otvoru 110 - 140 cm je nutné přikoupit kromě přídavných lamel též delší nosný profil. Přídavná lamela rozšíří dveře vždy o 12,6 cm . Počet jednotlivých komponentů potřebných pro rozšíšení dveří ukazuje tabulka v obrázcích.

Čistá výška dveří je v zavěšeném stavu včetně horní vodící lišty je 203 cm, tzn. že otvor musí být minimálně 203,5 cm z důvodu nutné vůle pro pohyb dveří. V případě nižších rozměrů stavebních otvorů si zákazník může dveře upravit na požadovanou výšku.

Barva:buk č. 043
Tloušťka hlavních profilů:0,8 cm
Šířka hlavních profilů:12,6 cm
Provedení dveří:2 řady prosklení
Spojení profilů:gumový spoj pro tiché shrnování dveří
Směr zavírání:univerzální levé i pravé provedení
Způsob zavírání:madlo +  plastová západka
Příslušenství:montážní sada + obrázkový návod

Příslušenství

15 dalších produktů ve stejné kategorii: