Shrnovací dveře LUCIANA Design DL 73 x 200 cm - dub Zobrazit větší

LUCIANA DL 73 x 200 cm - dub

SHRDVLUDL09

Nový produkt

LUCIANA Design DL 73 x 200 cm - Plastové shrnovací dveře bez prosklení.

Více informací

skladem

1 650,00 Kč s DPH

Parametry

Barva dveřídub

Více informací

LUCIANA Design DL 73 x 200 cm - Ideální řešení do menších bytů a koupelen, kde není možné použít klasické dveře. Shrnovací dveře LUCIANA jsou nabízené ve standardizovaném provedení, které je vhodné pro rozměr otvoru 73 x 202 cm. Dveře Luciana jsou dodávány v rozloženém stavu s jednoduchým návodem na montáž, při které je možné upravit také výšku dveří dle skutečného rozměru stavebního otvoru.

V případě širších stavebních otvorů je možné dveře rozšířit dokoupením přídavných lamel, které rozšíří dveře o 15,5 cm (viz. doplňkové nebo níže uvedené související zboží). Pokud budete mít zájem o dveře širší než 88,5 cm, je nutné rovněž přiobjednat horní nosný profil, který se dodává v délce 200 cm. Počet jednotlivých komponentů pro rozšíření jednokřídlých dveří ukazuje obrázek níže. U širších otvorů lze použitím 2 sad dveří proti sobě získat dvoukřídlé provedení dveří. Zde je však nutné na krajní zámkový profil jednoho křídla připevnit boční rámovou lištu, která tak bude sloužit jako centrální středový profil.

Ke dveřím Luciana můžete také dokoupit obložky zárubní MODULO, které jsou dostupné ve stejných barvách jako dveře (viz. doplňkové nebo níže uvedené související zboží).

Barvy:09 - dub
Provedení:plné
Zavírání:kolík s plastovým madlem
Doplňky:přídavná lamela, obložka Modulo, rozšiřující komplet Modulo, nosný profil,

16 dalších produktů ve stejné kategorii: