HOPA Standard 80 x 200 cm - koňak

KC1010S80-09

Nový produkt

Čalounění dveří HOPA Standard 80 x 200 cm - Čalounění dveří je vhodné k instalaci na dveře rozměru 80 x 200 cm (rozměr udává velikost molitanu u čalounění) v prošití Standard. Čalounění zatepluje, odhlučňuje a renovuje i staré dveře.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

599,00 Kč s DPH

Parametry

Typ prošití čalouněníS - standard
Rozměr čalounění80 x 200 cm
Barva čalounění9 - koňak

Více informací

Rozměr koženky je vždy větší, aby bylo možné čalounění bez komplikací na dveře z boční strany uchytit. Vyobrazení barvy se může od reálu mírně lišit v závislosti na nastavení barevnosti monitoru a též vlivem drobných odchylek u jednotlivých výrobních sérií koženky. Pokud si nebudete výběrem barvy jisti, je možné zaslat vzorek koženky vybrané barvy.

Čalounění dveří umožňuje nejrychlejší a nejlevnější renovaci dveří. Montáž čalounění je možná z jedné nebo obou stran dveří. Čalounění však není určeno pro venkovní použití, kde by bylo vystaveno působení povětrnostních vlivů.

Čalounění dveří je mezi lidmi velmi populární z následujících důvodů:
- nejlevnější renovace dveří,
- snadná montáž,
- bezproblémová údržba,
- odhlučnění a zateplení dveří,
- dokonalý vzhled.

80x200 rozměr molitanu je 80x200, rozměr koženky 92 - 96 x 204 - 208cm

Základem celé renovace je relativně snadná a rychlá montáž, kterou dle návodu (je součástí balení) zvládne většina domácích kutilů. Každé čalounění obsahuje čalounické hřebíčky a gumovou šňůru potřebnou k montáži jako obvodové těsnění. Čalounění je složeno ze silné vrstvy molitanu, jenž je prošit společně s koženkou dle požadovaného vzoru a rozměrů dveří.

Koženkové čalounění dveří nevyžaduje žádnou extrémní údržbu. Právě z těchto několika důvodů patří čalounění ke stále populárním produktům a bývá často aplikováno také na dveře zánovní a ne pouze jako renovace dveří starých.

4 dalších produktů ve stejné kategorii:

Ke stažení