Shrnovací dveře

Instalace shrnovacích dveří je ideální řešení do menších bytů a koupelen, kde není možné použít klasické dveře. Shrnovací dveře jsou nabízené ve standardizovaném provedení. Shrnovací dveře jsou zpravidla dodávány v rozloženém stavu s jednoduchým návodem na montáž, při které je možné upravit také výšku dveří dle skutečného rozměru stavebního otvo...

Instalace shrnovacích dveří je ideální řešení do menších bytů a koupelen, kde není možné použít klasické dveře. Shrnovací dveře jsou nabízené ve standardizovaném provedení. Shrnovací dveře jsou zpravidla dodávány v rozloženém stavu s jednoduchým návodem na montáž, při které je možné upravit také výšku dveří dle skutečného rozměru stavebního otvoru.

V případě širších stavebních otvorů než je standardní rozměd shrnovacích dveří je možné dveře rozšířit dokoupením přídavných lamel.

Zobrazit

Shrnovací dveře Počet produktů: 5

Podkategorie

  • Plastové dveře
  • Koženkové dveře

    Koženkové shrnovací dveře jsou dveře bez prosklení, které lze při samotné montáži výškově upravit zastřižením koženky ve spodní části dveří (vhodné pro otvor vysoký v rozmezí 193 - 203 cm). Dveře jsou vhodné do otvoru šíře 60 - 83 cm.

  • Plastové dveře na míru
  • Sprchové dveře

    Sprchové shrnovací dveře umožňují úplné shrnutí zástěny ke stěně, čímž získáte maximální prostor pro vstup do sprchového kout. Tuto zástěnu můžete použít téměř na každou vaničku nebo vyzděný sprchový kout. Výhodou této zástěny je rozměrová a tvarová variabilita.

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek